Opłaty za fotografa ślubnego

W skali kosztów całego wesela, fotograf ślubny Brzeg nie musi być drogą usługą. Zważywszy na to, że sama sala i obsługa kelnerka oraz kuchnia na wesele mogą iść nawet w dziesiątki tysięcy złotych, stawki fotografa, nawet ceniącego się, w tym kontekście będą dość małe. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele osób, które mają przed sobą organizację wesela, zastanawia się nad wyborem fotografa i w tym wyborze cena odgrywa niebagatelną rolę.

Same stawki będą przede wszystkim zależeć od zakresu usługi, jaką wykona fotograf ślubny Brzeg. Wiadomo przecież, że pojedyncza sesja ślubna będzie dużo tańsza, niż pomysł z plenerami bardzo rozbudowanymi, w zróżnicowanych klimatach, które mogą zająć też więcej, niż jeden dzień roboczy. Dlatego przed wynajęciem fotografa ślubnego trzeba dokładnie ustalić z nim warunki zlecenia, a najlepiej będzie wszystko spisać na umowie, najlepiej umowie o dzieło. Ta forma bowiem gwarantuje odmowę wypłacenia wynagrodzenia, jeśli zostanie stwierdzone, że dzieło nie jest wykonane w stopniu takim, w jakim powinno być wykonane.

wedding photo

Umowa o fotografa ślubnego

W standardowej umowie przy wynajmie usług fotografa ślubnego są ustalane między innymi takie warunki, jak czas jego pracy. Ten będzie dłuży, jeśli para młoda uzna, że chce mieć fotografa również w czasie przygotowań do ślubu, czyli jeszcze w godzinach przedpołudniowych i porannych. Zdecydowanie się na ten właśnie wariant może być o tyle drogie, że wtedy potrzebnych będzie dwóch fotografów. Jeden z nich znajdzie się u pana młodego, drugi zaś u panny młodej.

Doświadczony fotograf ślubny brzeg wykonuje zdjęcia najlepszej jakości. Fachowcy ci dobrze wiedzą, jak sporządzać fotografie ślubną.