Mamy wiosnę. Pogoda sprzyja wszelkiej aktywności fizycznej. Czas więc odkurzyć swoje rowery i wybrać się na krótką wycieczkę za miasto, albo chociażby na przejażdżkę po osiedlowym parku. Tylko co na siebie włożyć żeby czuć się wygodnie i żeby nie były to zwykłe, szare dresy?

Rower to nie jest żadna skomplikowana maszyna i wcale nie musimy kupować specjalnej odzieży, żeby móc na nim jeździć. Co prawda ważne jest żeby było nam wygodnie i żeby odzież nie krępowała naszych ruchów, ale przecież nie trzeba od razu wciskać się w kolarskie getry czy w koszulkę z termoaktywnych włókien. To dobre dla profesjonalistów, a co założyć jadąc na randkę, zakupy albo na spotkanie z przyjaciółmi? Odpowiedź jest prosta. To, w czym czujemy się dobrze, bo tak naprawdę na rowerze można jeździć w krótkich spodenkach, w plisowanej spódniczce czy zwiewnej sukience. W Internecie można znaleźć ciekawe propozycje, które mogą być inspiracją dla rowerowych elegantek.

http://pulsmody.pl/wp-content/uploads/2016/06/rower-deszcz.jpghttp://pulsmody.pl/wp-content/uploads/2016/06/rower-deszcz-150x150.jpgViolaRóżneMamy wiosnę. Pogoda sprzyja wszelkiej aktywności fizycznej. Czas więc odkurzyć swoje rowery i wybrać się na krótką wycieczkę za miasto, albo chociażby na przejażdżkę po osiedlowym parku. Tylko co na siebie włożyć żeby czuć się wygodnie i żeby nie były to zwykłe, szare dresy? Rower to nie jest żadna skomplikowana...Moda przemija, styl pozostaje.